Warsztaty

Kocham malować, ale też dzielić się swoją pasją z innymi. Dlatego właśnie zaczęłam organizować różnego rodzaju warsztaty. By być bliżej Ciebie, by przybliżyć Ci mój świat, byś mógł/mogła spróbować czegoś nowego <3

 

 

Warsztaty artystyczne

Malowanie porcelany, obrazów, toreb bawełnianych, T-shirtów, obrazy string art,  dekorowanie bombek to tylko niektóre z możliwych tematów warsztatów, które organizuję w mojej Pracowni.

Razem ze mną oddasz się kreatywnemu szaleństwu, poczujesz radość tworzenia, zanurzysz w głąb siebie, zrelaksujesz się w niecodzienny sposób, a może nawet odnajdziesz nowe hobby :)

Czas spędzony wspólnie przy jednym stole i naszych artystycznych wyzwaniach to naprawdę niezapomniane chwile. I nieważne ile masz lat, czy zajęcia skierowane są dla dzieci czy dorosłych, czy masz jakieś manualne umiejętności czy może to Twoje pierwsze kroki, gwarantuję że  wyjdziesz dumny/a ze swojego dzieła.

Informacje o aktualnych terminach warsztatów znajdziesz na moim FB, na dole strony i w sklepie 

 

 

 

 

 

 

Jak możemy się spotkać?

 

 

Warsztaty grupowe

Co jakiś czas (zwykle raz w miesiącu) organizuję warsztaty grupowe. Malujemy porcelanę, obrazy, tkaniny. Czasem spotykamy się wyłącznie w kobiecym gronie, innym razem towarzystwo jest mieszane. Zdarza się, że towarzyszą nam pyszne przekąski, a nawet wino. Wszystko zależy od tematu i okazji :)

Masz grono znajomych, z którymi chcielibyście kreatywnie spędzić czas, a nie chcesz czekać na konkretny termin moich warsztatów? Żaden problem :) Zorganizuję je specjalnie dla Ciebie.

Z przyjemnością odwiedzę Cię również ze swoimi warsztatami w terenie: czy to na spotkaniu integracyjnym, evencie czy np. babskim wypadzie. To naprawdę nie tylko wyjątkowy sposób na niezapomniane wspomnienia, ale też cudowny relaks dla duszy i super zabawa :)

Spotkania indywidualne

Marzy Ci się randka w świecie sztuki? Gdy tworzycie wspólny obraz albo obrazy stanowiące swoje dopełnienie? Może to będą Wasze gwiazdozbiory, a może coś zupełnie z innej bajki.

Chodźcie, pomogę Wam spędzić niezapomniane chwile wylewając dusze na płótno :)

A żeby spotkanie było jeszcze bardziej wyjątkowe, mogę zapewnić specjalnie dopasowany do Was poczęstunek i trunki.

Pamiętaj!

Na taką randkę możesz także zabrać samą/samego siebie :)

 

 

 

 

Kreatywne urodziny dla dzieci i nie tylko

Twoje dziecko albo Ty marzysz o urodzinach w kreatywnym stylu, pełnych kolorów i zabawy z wyobraźnią? Wybierz malowanie! Porcelany, obrazów czy tkanin. Każda opcja dostarczy moc radości i falę niezapomnianych przeżyć <3

Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie, specjalnie pod Ciebie :)

Zajęcia dla dzieci

To cykliczne cotygodniowe warsztaty, powstałe z myślą o dzieciach i rozwoju ich artystycznych zdolności oraz manualnej sprawności.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godzinach 17:00-18:30. Skierowane są do dzieci powyżej 8 lat.

Koszt 55zł/zajęcia. Płatne z góry za cały miesiąc. W cenie są wszystkie materiały niezbędne do pracy, potężna dawka wiedzy i dobrego humoru :)

Zapisy telefoniczne, mailowo lub bezpośrednio w Pracowni.

 

 

Kobiece warsztaty malowania porcelany

 

Warsztaty dla dzieci – malujemy kubek dla Mamy

Warsztaty dla dzieci – malujemy torbę dla Mamy