Walentynkowe propozycje na prezent

walentynki pojemniki

Nie wiem ja Wy, ale ja lubię luty za… Walentynki :) niby to święto trąci kiczem i komercją, a jednak skradło moje serce „wieki temu”, już za dzieciaka (straszna ze mnie romantyczka ;) ). I nie chodzi o to, że na co dzień nie okazuję uczuć osobom, które kocham. Wręcz przeciwnie, po prostu ten jeden dzień w roku jest niezwykle wyjątkowy. Wtedy nawet nieśmiałe i skryte duszyczki otwierają swoje wnętrze i dają upust emocjom ;) i to jest cuuudowne ….

A skoro jest święto to są też prezenty. Osobiście jestem zdania, że nie chodzi tu o wypaśne, super „bogate” prezenty, a raczej o ich wyjątkowość, niepowtarzalność i symbolikę. Dlatego świetnie w tej roli od lat sprawdzają się KUBKI. Nie byłabym więc sobą gdybym i w pracowni nie stworzyła czegoś od serducha.

Specjalnie z myślą o wszystkich zakochanych przedstawiam Wam swoje walentynkowe propozycje na prezent. Wszystkie zostały już co prawda przedstawione na FB i trafiły na sklepową półkę, ale nie każdy z Was może miał okazję je poznać ;)

Do moich kubeczków (od niedawna) trafiają dodatkowo także drobne prezenciki (niektórzy już padli „ofiarą” mojej nowej strategii dbania o Was ), których tu też nie zabraknie. Mało tego – mogę stać się Waszym kupidynkiem ;) i wysłać kurierem wybrany kubeczek bezpośrednio do bliskiej Wam osoby, cały pięknie zapakowany, opatrzony pachnącym bilecikiem.

Macie swojego faworyta?

12669538_556081691220755_7266286026080246816_n

 

kubek dmuchawiec

 

dzień dobry śliczna przystojniaku

 

kubki zakochana para

 

kubki zakochana para 2

 

kubek dzień dobry kc

 

kubek dzień dobry kc2

 

kubk goodmorning love

 

kubek heartbeat

 

kubek only fish2

 

kubek coffee key

 

kubek coffee alli want

 

kubek kocia miłość

 

DSCN0102.forget me not

 

DSCN0101.forget me not