Tablicowa taca/stolik

taca tablicowa5

Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze marzyłam o śniadaniach w łóżku ;) <3 kiedy Ukochany budzi mnie zapachem świeżo parzonej kawy, ulubionej jajecznicy, tostów czy też gofrów z bitą śmietaną :D No ale przecież nie wystarczy znaleźć męża, które w weekend zrobi śniadanie ;) bez tacy /stolika trzeba i tak będzie dowlec się do kuchni tudzież jadalni ;) :D

Nie jedną tacę w życiu widziałam,  nie jedną też zrobiłam małe,  duże,  eleganckie,  proste,  retro,  nowoczesne… Wszystkie miały/mają w sobie to coś kiedy więc postanowiłam wykonać tacę na nasz domowy użytek, długo nie mogłam zdecydować jak to cudo ma wyglądać…oczami wyobraźni widziałam całą masę wzorów,  które mogłyby zagościć w moim królestwie tylko jak to wszystko zawrzeć w jednym przedmiocie???

Mój brak zdecydowania okazał się strzałem w 10!   Znalazłam bowiem możliwość, by taca miała nie jedno oblicze. Jak? Otóż do jej stworzenia użyłam specjalnej farby tablicowej.  W rezultacie zamiast jednego wzoru,  za każdym razem,  stosownie do okazji czy okoliczności mogę nadawać mojej tacy inny styl i charakter, o czym możecie się przekonać patrząc na zdjęcia poniżej.

taca tablicowa 3

taca tablicowa 2

taca tablicowa

taca tablicowa3

taca tablicowa5

Jak widać, w moich domowych pieleszach taca sprawdza się idealnie :D Jeśli marzy Wam się taka sama, zapraszam do mojego sklepu tutaj. Taka taca tablicowa sprawdzi się nie tylko jako gadżet w Waszym domu, ale także idealnie odnajdzie się w roli prezentu na wiele okazji, np. w zestawie z filiżanki i herbatką/kawką na urodziny przyjaciółki, rocznicę ślubu czy też ślub. Jakby tego było mało, rączki i nóżki mogę specjalnie dla Was wykonać w dowolnym kolorze, a pod blatem umieścić dedykację czy życzenia :)

Gorąco polecam Wam to „cudo” :*

An. Ka