Sposób na jesienną chandrę

DSCN0824.cool to be me

 

 

Za oknem co prawda piękne słoneczko, ale niestety kalendarza nie oszukamy. Nadeszła jesień, a wraz z nią spadek temperatur, silniejsze wiatry i co raz więcej szarości. Osobiście jako wieczny zmarźlak najchętniej przespałabym cały okres jesienno-zimowy. Skoro jednak do misia brunatnego tak mi daleko, to przynajmniej staram się znaleźć jakieś „paliwo” dla swojego optymizmu.  A jest nim (i tu Was zaskoczę ;) ) –  herbata! Rozgrzewające, smakowe, zielone, czerwone a może earl gray… Wybór gatunków mamy tak ogromny, że w końcu za coś mogę lubić jesień :)

Samo picie herbaty to jednak nie wszystko. Na poprawę jesiennego  nastroju w moim przypadku (może ktoś z Was ma podobnie) najskuteczniej działa cały zestaw – pyszna herbatka z pięknego opakowania, podana w ładnym kubku tudzież filiżance. Lepsze samopoczucie gwarantowane natychmiast. Zwłaszcza, jeśli wszystko jest spersonalizowane całkowicie pod Was.

Dziś ruszam więc na ratunek wszystkim, którzy potrzebują energetycznego „kopniaka” każdego dnia, gdy za oknem robi się co raz bardziej szaro, gdy dopada nas jesienna chandra. Herbatki, herbaciarki, kubki, filiżanki…niepowtarzalne i wyjątkowe…do wyboru, do koloru…tworzone specjalnie dla każdego z Was…

 

Oglądajcie, inspirujcie i twórzcie własny topowy zestaw na dobry nastrój, a może zróbcie taki prezent bliskiej osobie ;)

Powodzenia w walce z jesienną chandrą :*

ps. A jakie Wy macie sposoby na poprawę nastroju gdy na dworze co raz zimniej?

 

DSCN0147

 

DSCN0258.herbaciarka retro

 

herbaciarka time for tea

 

herbaciarka time for tea.2

 

herbaciarka time for tea.3

 

zestaw herbaty niebiesko mi

 

DSCN0750.koci kubek

 

DSCN0697.niezapominajki

 

DSCN0573.różany zestaw

 

 

 

 

kubek nic mi się nie chce

 

DSCN0443.queen

 

 

 

kocham-czytac

 

 

 

DSCN0164