Początek

Nie jestem i nie byłam fatalistką ani pesymistką. Zawsze dominował w mojej głowie optymizm. Nawet kiedy los stawiał na mej drodze różne przeszkody, starałam się uśmiechać i płynąć do przodu.

Z nową odsłoną strony mojej pracowni  i początkiem pisania bloga z prawdziwego zdarzenia było podobnie. Mój kolega japończyk (hashimoto) trochę pomieszał w moim zdrowiu i opóźnił z lekka (cóż znaczy te kilka miesięcy w skali całego życia ;) ) start NOWEGO. Nie ułatwiała tego także koleżanka pedantka, która we mnie mieszka od urodzenia (wprowadziła się do mnie wraz z zodiakalną Panną). W nieskończoność chciałam poprawiać zdjęcia, opisy produktów, kolory i miliony innych drobnostek.

Na szczęście, zwyciężyło skradające się zniecierpliwienie i w końcu RUSZAM. Może nie do końca idealna, może wymagająca jeszcze poprawek, może nie wszystkich zachwyci, ale…JEST! Stworzona przeze mnie z pomocą mojego zdolnego bratka, strona ze sklepem i blogiem, mój kolejny krok na ścieżce marzeń :) Moje Love Domowe…

Zapraszam Was do oglądania, komentowania i oczywiście kupowania :*

A ja tymczasem idę dalej cieszyć się jak mała dziewczynka ;)PicsArt_1436867418165

ps. przy okazji mam taką malutką nadzieję, że Ci którzy już znali mnie i moją pracownię, nie poczują się rozczarowani nowym wcieleniem strony ;)