Fotobombki w świątecznej odsłonie

DSCN1070.bombka foto2

 

Połowa listopada , więc najwyższa pora ruszyć z sezonem świątecznym w pracowni !  W głowie mnóstwo pomysłów, ale jak tu je wszystkie wcielić w życie mając u boku chorą Młodą? No niby jak? Na dodatek, jakoś tak „ciszej” zrobiło się w zamówieniach. Nic tylko usiąść i płakać… O nie! Nic z tych rzeczy – za mną mała lekcja pokory i cierpliwości, bo nie na wszystko przecież mogę mieć wpływ, a plany i MARZENIA przecież nigdzie nie uciekną. „Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić” (Walt Disney), nawet jeśli czasem zajmie to dłużej niż byś chciał/-a…

Odczekałam więc grzecznie i oto jestem z nowym projektem, bardziej dopracowanym, przemyślanym, rozplanowanym.

Otóż w tym roku oprócz klasycznych bombek, mam dla Was fotobombki ! A taki neologizm mi wyszedł. Chodzi o bombkę ze zdjęciem, która może stać się nie tylko ozdobą, ale i piękną pamiątką czy prezentem. W akrylowej kuli, sercu lub medalionie zamykam dla Was wspomnienia, niezapomniane chwile, dzieciństwo, mordkę ukochanego zwierzaka, uśmiech Waszych dzieci, mądre spojrzenie Mamy, Taty… Mogę tak wymieniać bez końca.

W celach poglądowych powstały 2 bombki w kształcie kul ze zdjęciami maluchów. Oczywiście kolor drugiej strony może być dowolny, podobnie jak kolor zdobień czy wstążek. W rysowaniu szlaczków daję upust swojej fantazji, a są i tacy, którzy pewnie wybiorą wersję z obustronnym zdjęciem. Z tyłu oprócz albo zamiast wzorków mogę również umieścić dowolny napis. Innymi słowy, jeśli macie swój pomysł na taką fotobombkę z chęcią podejmę się jego realizacji. Personalizowane zamówienia to moi ulubieńcy.

Pogadałam sobie, a teraz Wasza kolej – zapraszam do oglądania.

DSCN1057.bombka foto1

 

DSCN1059.bombka foto1

 

DSCN1061.bombka foto1

 

DSCN1064.bombka foto 1

 

DSCN1068.bombka foto1

 

DSCN1070.bombka foto2

 

DSCN1072.bombka foto2

 

DSCN1073.bombka foto2

 

DSCN1076.bombka foto2

Jeśli pomysł chwycił Was za serducho i zapragniecie zamówić swoją własną fotobombkę, zapraszam :) Będzie mi ogromnie miło. Bombki znajdziecie tu Bombka ze zdjęciem

W poniedziałek pokazałam moje fotobombki na kilku grupach dla Mam i… Reakcja znacznie przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Dla mnie to kolejny dowód na to, że marzenia buduje się powoli, a chwilowe przerwy w „dostawie prądu” potrafią nam niejednokrotnie dopomóc w ich realizacji, bo np. lepiej dopracujemy plan działania. Przy okazji chyba powoli zostaję zwolenniczką planowania nie tylko w kwestii marzeń ;)

A teraz do świątecznych list prezentów marsz :)

Ho ho ho

An.Ka